Найкращі приклади цифрових близнюків, про які кожен повинен знати

Комментарии · 8 Просмотры

Компанії по всьому світу прагнуть розгорнути цифрові близнюки в широкому діапазоні додатків, починаючи від інженерного проектування складного обладнання т?

 

Компанії по всьому світу прагнуть розгорнути цифрові близнюки в широкому діапазоні додатків, починаючи від інженерного проектування складного обладнання та 3D-середовища до точної медицини та цифрового сільського господарства. Однак на сьогоднішній день програми були дуже налаштовані і доступні лише для високоцінних випадків використання, таких як роботи реактивних двигунів, промислових об’єктів та електростанцій. Тепер провідні технологічні компанії, такі як AWS, наполегливо працюють, щоб знизити витрати та спростити розгортання цієї технології за допомогою AWS IoT TwinMaker , що робить створення власних цифрових близнюків легшим і доступнішим для компаній усіх видів і розмірів.

За останні роки було розроблено кілька дійсно новаторських цифрових близнюків, які надихають індустрію та допомагають розширити рамки можливого в галузях науки, медицини, техніки, фармацевтики, спорту та багатьох інших. Ось деякі з найбільш цікавих та інноваційних прикладів.

Мозок людини

Почнемо з найамбітнішого! Людський мозок, наскільки ми знаємо, є найскладнішою структурою або організмом у Всесвіті. Створення цифрового моделювання неймовірно складно, але це не змусило людей спробувати. Проект Neurotwin , який фінансується ЄС , має на меті моделювання конкретного людського мозку, щоб створити моделі, які можуть передбачити найкращі методи лікування таких захворювань, як хвороба Альцгеймера та епілепсія. У минулому були й інші спроби змоделювати аспекти мозку, але Neurotwin є першим проектом, який зосереджується на моделюванні як електромагнітної активності, так і фізіології. Клінічні випробування з використанням моделі мають розпочатися у 2023 році.

Ціла Людина

Гаразд, отже, це наразі несподівана мрія, але наука існує, щоб втілити її в реальність. Колишній генеральний директор GE Білл Ру прогнозує, що одного дня кожна людина матиме цифрового близнюка при народженні , який можна використовувати для розробки індивідуальних методів лікування для цієї людини, коли вона захворіє, а також для моделювання впливу вибору способу життя на його чи її довгий час. - термінове здоров'я. Використовуючи унікальний геном цієї людини, можна буде передбачити дію різних препаратів, даючи уявлення про найкращі варіанти лікування, якщо людина страждає від таких захворювань, як рак або хвороба Паркінсона. Це зведе до мінімуму витрачені витрати на невдалі програми лікування, які ніколи не працювали через генетику пацієнта, і подовжить тривалість життя.

Транспорт Лос-Анджелеса

Департамент транспорту Лос-Анджелеса співпрацює з Open Mobility Foundation для створення цифрового двійника міської транспортної інфраструктури на основі даних. Почнемо з того, що він буде моделювати рух і діяльність мікромобільних рішень, таких як міська мережа велосипедів загального користування та електронних скутерів. Після цього його буде розширено, щоб охопити послуги спільного користування, автостоянки та нові мобільні рішення, які з’являться, як-от автономні дрони-таксі .

Весь Шанхай

Шанхайський міський операційний та управлінський центр побудував цифрового подвійника міста з населенням 26 мільйонів, який моделює 100 000 елементів від установок для утилізації та збору сміття до інфраструктури для зарядки електронних велосипедів, дорожнього руху, а також розмірів і розташування багатоквартирних будинків. Його творець, 51World , використовує дані супутників і дронів для створення живої моделі, яка, серед іншого, допомагає владі планувати та реагувати на пандемію Covid-19. Його також можна використовувати для моделювання наслідків стихійних лих, таких як повінь, щоб допомогти при плануванні реагування.

Спортивний стадіон

Стадіон «Софі» в Лос-Анджелесі, де проживають команди НФЛ LA Rams і LA Chargers, має власного цифрового близнюка , який моделює не лише сам стадіон, а й кампус Голлівудського парку площею 300 акрів навколо нього. Побудований під час будівництва самого стадіону (починаючи з 2020 року), він збирає дані в режимі реального часу з кожної зони діяльності парку на єдину платформу, яку можна використовувати, щоб відповісти на запитання всіх від організаторів заходів, які хочуть використовувати простір, на ремонтні та прибиральні роботи. Користувачі взаємодіють з близнюком через модель «магазину додатків», де вони можуть взаємодіяти з додатками, специфічними для функцій і функцій, з якими їм потрібно працювати.

Перший у світі міст, надрукований на 3D-принтері

12-метровий сталевий міст через канал Oudezijds Achterburgwal в центрі Амстердама чудовий тим, що це перший пішохідний міст , повністю побудований за допомогою 3D-друку. Він також унікальний завдяки тому, що має власного цифрового близнюка. Мережа датчиків розміщена по всій структурі в рамках проекту під керівництвом Інституту Тьюринга . Ці датчики збирають дані, які використовуються для побудови близнюка, які потім можуть бути використані для аналізу продуктивності конструкції, коли вона піддається стресу під час щоденного використання. Це особливо важливо, враховуючи, що це перший міст, який коли-небудь був побудований з використанням цієї технології, і більше даних про безпеку та міцність 3D-друкованих конструкцій є життєво важливими, якщо вони збираються стати основним інженерним інструментом у майбутньому.

Кожна коли-небудь продана Tesla

Tesla створює цифрове моделювання кожного свого автомобіля, використовуючи дані, зібрані з датчиків транспортних засобів і завантажені в хмару. Вони дозволяють алгоритмам AI компанії визначати, де найбільш імовірно виникнуть несправності та поломки, і мінімізує необхідність для власників відвозити свої автомобілі на станції технічного обслуговування для ремонту та технічного обслуговування. Це зменшує витрати компанії на обслуговування автомобілів, які перебувають на гарантії, і покращує роботу користувачів, що призводить до більш задоволених клієнтів і вищих шансів виграти повторний бізнес.
Bernard Marr
@biznessboty #biznessboty biznessboty

Комментарии